1.7 C
Warszawa
środa, 1 grudnia, 2021
Strona główna ARCHITEKTURA Colliers zarządcą Mojego Miejsca

Colliers zarządcą Mojego Miejsca

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, objęła w zarządzanie pierwszy budynek biurowy powstający w ramach kompleksu Moje Miejsce na warszawskim Mokotowie.

Moje Miejsce to zespół kameralnych budynków mieszkaniowych i biurowych realizowanych przez firmę Echo Investment na Dolnym Mokotowie w Warszawie. W ramach inwestycji powstają m.in. dwa biurowce o łącznej powierzchni 34 tys. mkw. Pierwszy z nich – którym zarządzać będzie firma Colliers International – zapewni prawie 15 tys. mkw. powierzchni biurowej i 2,9 tys. mkw. handlowo-usługowej. Oba budynki wyposażono w zielone dziedzińce i tarasy, infrastrukturę dla rowerzystów oraz nowoczesne technologie i udogodnienia.

Wzbogacenie portfela inwestycji

— Moje Miejsce to pierwszy, i mam nadzieję nie ostatni projekt, którym zarządzamy dla firmy Echo Investment. Dzięki przejęciu go w zarządzanie portfel naszych nieruchomości wzbogacił się o kolejną prestiżową inwestycję, a grono naszych klientów powiększyło się o nowego, renomowanego dewelopera — mówi Agnieszka Krzekotowska, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Colliers International.

Do atutów Mojego Miejsca należy wielofunkcyjny charakter, duża ilość zieleni oraz dobrze skomunikowana lokalizacja w sąsiedztwie ważnych arterii (ul. Sobieskiego i al. Witosa) i przystanków autobusowych. Elegancka modernistyczna architektura kompleksu to dzieło renomowanej pracowni JEMS Architekci. Biurowce wchodzące w skład kompleksu będą spełniać wszelkie kryteria energooszczędności i zrównoważonego budownictwa, czego potwierdzeniem będzie certyfikacja w systemie BREEAM.

- Reklama -

Zobacz też

Skanska sprzedaje biurowiec Generation Park Z za 98 mln EUR

Skanska sprzedała biurowiec Generation Park Z w Warszawie do Deka Immobilien, jednego z wiodących europejskich funduszy zarządzających inwestycjami w sektorze nieruchomości. Jest to już...